serwisant naprawia sprężarkę

Przeglądy i naprawy sprężarek – usługi

Oferowane przez nas usługi obejmują przeglądy i naprawy sprężarek. W ich ramach wykonujemy wszelkie prace związane ze sprawdzaniem stanu technicznego urządzeń, wykrywaniem usterek i nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu oraz przywracaniem im optymalnych parametrów działania. Przy realizacji usług posiłkujemy się specjalistyczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz zaawansowanym technicznie sprzętem. Zapewniamy fachową obsługę, indywidualne podejście i przestrzeganie ustalonych klientem terminów.

Jakie sprężarki naprawiamy?

Jesteśmy w stanie zająć się sprężarkami powietrza dowolnego typu. Z naszych usług mogą zatem skorzystać m.in. warsztaty samochodowe, zakłady ślusarskie czy lakiernicze wyposażone w sprężarki tłokowe. Obsługujemy także duże zakłady przemysłowe wykorzystujące sprężarki śrubowe. Oprócz tego możemy także pomóc klientom posiadającym modele łopatkowe lub spiralne. Wykonujemy naprawy kompresorów zarówno w wersji olejowej, jak i bezolejowej. Znamy dobrze każdy rodzaj urządzenia, dlatego bez większych problemów będziemy mogli przywrócić Państwa sprężarce pełną sprawność nawet w przypadku poważniejszej awarii.

Co możemy zrobić dla naszych klientów?

Oprócz wykonywania doraźnych przeglądów technicznych możemy także w ramach długoterminowej umowy przejąć stały nadzór nad urządzeniami. Skorzystanie z tej opcji ma wiele zalet. Przede wszystkim nie muszą Państwo martwić się o stan swojej maszyny, ponieważ my zadbamy o to, aby pozostawała ona cały czas sprawna i wydajna. Będziemy monitować jej pracę, regulować parametry działania, przeprowadzać konserwację i dokonywać niezbędnych napraw.

W przypadku wykrycia w trakcie przeglądu wyeksploatowania którejś z części urządzania zaoferujemy usługę regeneracji sprężarki w zakresie takich elementów jak wał korbowy, korbowód, zawór czy płyta zaworowa. Jeśli stopień zużycia danej części sprawi, że bardziej ekonomiczna okaże się jej wymiana, to wówczas zarekomendujemy właśnie takie rozwiązanie. Dzięki utrzymywaniu współpracy z firmami takimi jak: Airpol, Mark, Alup, Atlas Copco, dysponujemy dużym asortymentem oryginalnych części zamiennych do sprężarek i kompresorów. Korzystamy z niego przy realizacji prac w zakładzie, a także udostępniamy go naszym klientom, którzy mogą nabyć dzięki temu niezbędne części w atrakcyjnych cenach.

Zalecamy klientom zgłoszenie się do nas w przypadku zarówno małych awarii, jak i poważniejszych uszkodzeń sprzętu. Najlepiej zrobić to w momencie, gdy pojawią się pierwsze symptomy – naprawa będzie wówczas mniej pracochłonna i znacznie tańsza. Oprócz tego pozwoli to wydatnie skrócić czas wyłączenia urządzenia z użytkowania i tym samym uchronić firmę od ponoszenia z tego tytułu strat finansowych. Może się jednak zdarzyć, że ze względu na rozległość uszkodzeń lub stopień wyeksploatowania, konieczne będzie przeprowadzenie kompletnego remontu sprężarki. Jeśli zaistnieje tak sytuacja, dołożymy starań, aby jego wykonanie, zajęło możliwie najmniej czasu i zostało zrealizowane z najwyższą starannością.